Hendrik WEEWIJS (Dutch 1875 – 1964)
Hendrik WEEGEWIJS
(geb. Amstelveen 1875 – overl. Soest 1964)
“Zeeuws hofje met boerin”
Gesigneerd L.O. en ‘29
Olieverf op doek, afm. 103 x 159 cm.
Conditie: goede kwaliteit, zonder gebreken of reparatie
Hendrik WEEWIJS
(Dutch 1875 – 1964)
“Backyard with farmer's wife”
Signed lower left and ‘29
Oil on canvas, size: 103 x 159 cm.
Hendrik WEEGEWIJS
“Zeeuws hofje met boerin”
Gesigneerd L.O. en ‘29
Hendrik WEEWIJS
(Dutch 1875 – 1964)
“Backyard with farmer's wife”
Signed lower left and ‘29