LOT 215

Hendrik WEEWIJS (Dutch 1875 – 1964)

Hendrik WEEGEWIJS
(geb. Amstelveen 1875 – overl. Soest 1964)
“Zeeuws hofje met boerin”
Gesigneerd L.O. en ‘29
Olieverf op doek, afm. 103 x 159 cm.
Conditie: goede kwaliteit, zonder gebreken of reparatie

Hendrik WEEWIJS
(Dutch 1875 – 1964)
“Backyard with farmer's wife”
Signed lower left and ‘29
Oil on canvas, size: 103 x 159 cm.

29 Jan 2022
Switzerland, Zwolle

Hendrik WEEGEWIJS
“Zeeuws hofje met boerin”
Gesigneerd L.O. en ‘29

Hendrik WEEWIJS
(Dutch 1875 – 1964)
“Backyard with farmer's wife”
Signed lower left and ‘29

29 Jan 2022
Switzerland, Zwolle