Hendriks, Willem - Autumn
Hendriks, Willem (1888-1966)
Pays-Bas / Netherlands
Autumn
Huile sur toile, signée en bas à droite W. Hendriks
Dimension:
20" x 30"
50 x 76.2 cm
Hendriks, Willem (1888-1966)
Pays-Bas / Netherlands
Autumn
Oil on canvas, signed on lower right W. Hendricks
Dimension:
20" x 30"
50 x 76.2 cm
Hendriks, Willem (1888-1966)
Pays-Bas / Netherlands
Autumn
Dimension:
20" x 30"
50 x 76.2 cm
Hendriks, Willem (1888-1966)
Pays-Bas / Netherlands
Autumn
Dimension:
20" x 30"
50 x 76.2 cm