LOT 11
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)
'Kade in oud Rotterdam', gemonogrammeerd in de ets 'HER' en gedateerd '1940' r.o. Voluit gesigneerd in potlood 'H.E. Roodenburg' r.o. & geannoteerd in potlood '150/ Rotterdam' l.o.
Afmeting: kleurenets, 39,5 x 48,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam