LOT 16
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)
Een kleurenets met afbeelding van de Hoofdtoren te Hoorn. Gesigneerd en genummerd met potlood.
Afmeting: Ets: 48,5 x 36,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam