LOT 19
Henk Dekker (1897-1974)
Henk Dekker (1897-1974)
Zeegezicht met drie zeilboten, gesigneerd ‘Henk Dekker’ l.o.Olieverf op doek, 30 x 39,5 cm.
Afmetingen: Olieverf op doek, 30 x 39,5 cm.
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Henk Dekker (1897-1974)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam