LOT 1034
Stilleven met kaas en flessen op tafel, gesigneerd en gedateerd r.o. 2019, olieverf op paneel, 66,5 x 92 cm
28 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
28 Jun 2022
Netherlands, Hilversum