LOT 1083
paneel, 62 x 78,5, Stilleven met brood, kaas en zaadfles, gesigneerd en gedateerd r.o. 2014, en gesigneerd en gedateerd op verso
30 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
30 Jun 2021
Netherlands, Hilversum