LOT 48
Henk Melgers (1899-1973), Bloeiende kersenbomen
Painter / Artist / School
Henk Melgers (1899-1973)
Technique / Size
olieverf op doek, 64,5x70 cm (met lijst: 74x80 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Melgers.' (linksonder)
Extra Text
Conditie: goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Henk Melgers (1899-1973)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague