LOT 76
Henk Welters (1885-1947)
Henk Welters (1885-1947)
‘Kade in Rotterdam met de Laurenskerk op de achtergrond’, gesigneerd ‘H. Welters’ r.o.Olieverf op doek, 61,5 x 91 cmHenk Welters (1885-1947)
Afmetingen: Olieverf op doek, 61,5 x 91 cm
Kunstenaar: Henk Welters (1885-1947)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Henk Welters (1885-1947)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam