Henk van Leeuwen (1890-1972) , Herfstlandschap
Henk van Leeuwen (1890-1972)
Herfstlandschap
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 40x60 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Henk van Leeuwen (1890-1972)
Herfstlandschap
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague