LOT 81
Henk van Leeuwen (1890-1972)
Henk van Leeuwen (1890-1972)
“Winters hofje in Brugge”, gesigneerd r.o.
Olieverf op doek, 48 x 58 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Henk van Leeuwen (1890-1972)
Olieverf op doek, 48 x 58 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam