Henk van Putten (1936-2019), gezwart houten sculptuur van geometrische vormen 3/6, gesigneerd en gedateerd '84, 28 × 22 × 23,5 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht