LOT 537
Henk van Vessem (1939) (2x)
Abstracte compositie (2), beide rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '94, 2 zeefdrukken, beide oplage 12/200, elk 60x76 cm (met lijst: 85,5x 105,5 cm).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag