LOT 534

Henny Visch (1924-2008) en Henk van Vessem (1939)

'Sunset' en Zonder titel, beide in potlood gesigneerd en gedateerd resp. '88 en '94, 1 kleurenlitho, oplage 7/20, 60x44 cm ( met lijst 88x68 cm) en 1 zeefdruk, oplage 90/200, 57x43 cm (met lijst: 85x70 cm)

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag