[Henri-Corneille Agrippa] Henrici Cornelii AGRIPPAE Ab NETTESHEYM De incertitude et vanitate omnium scientarum et artium liber, lectu plane jucundus et elegans. Lugduni Batavorum, Severinus Matthaei/ Abrahami Commelini et Davidis Lopes de Haro,1643, 1 vol in-12 (de titre-(12) -359pp). Reliure du temps plein veau, dos à nerfs orné. Marges verticales courtes sinon bel exemplaire.