LOT 82
Henri De Braekeleer (1840-1888)
L'atelier
Huile sur panneau.
Signée en bas à gauche.
Olieverf op paneel.
Links onderaan gesigneerd.
46 x 32,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
L'atelier
Huile sur panneau.
Signée en bas à gauche.
Olieverf op paneel.
Links onderaan gesigneerd.
46 x 32,5 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019