LOT 10070
Henri Knip (1819-1905), Rivierlandschap met herder en zijn kudde
Henri Knip (1819-1905)
Rivierlandschap met herder en zijn kudde
gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)
gouache op papier, 35x43 cm (met lijst: 61x69 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Henri Knip (1819-1905)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague