LOT 158
Art and Antiques
Henri Matisse (1869 – 1954) – Graphic
Henri Matisse (1869 – 1954) – Graphic, ballerina, lithography on paper, Edition Murlot, Paris around 1960, in passepartout, 25 x 18 cm
16 May 2024
Austria, Vienna
16 May 2024
Austria, Vienna