LOT 6103
General Art and Antique Sale
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904)
Man en staand naakt
litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm.
lithograph, signed lower right
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam
Man en staand naakt
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam