LOT 6444
General Art and Antique Sale
Henriette Ronner (1821-1909)
Slapende poes
paneel, gesign. l.b. (signatuur bijgewerkt), niet ingelijst, 12,5 x 20 cm.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
Slapende poes
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam