Henry Cartier
Henry Cartier.
“Le yacht blanc”, gesigneerd ‘Cartier Henry Anvers 1936' l.o.
Olieverf op board. Afm. 33 cm x 41 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Henry Cartier.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam