LOT 1955
Herinnerings schaal met geschulpte binnenrand en gedeeltelijk opengewerkte buitenrand voorzien van rocaille versieringen zilver.
Italie, Livorno, 20e eeuw, keurtekens: sterling 925 meesterteken - krasjes, 768 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal