LOT 20
Herman Bieling (1887-1964), Terras van het Plaswijck Pailjoen aan de Bergse Achterplas in Hillegersberg
Painter / Artist / School
Herman Bieling (1887-1964)
Technique / Size
olieverf op doek, 45x60 cm (met lijst: 62x77 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Bieling' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: bedoekt, enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Herman Bieling (1887-1964)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague