LOT 128
Herman Bogman II (1890-1975), Straatje met gezicht op de Sint-Janskerk te Schiedam
Straatje met gezicht op de Sint-Janskerk te Schiedam
Painter / Artist / School
Herman Bogman II (1890-1975)
Technique / Size
olieverf op doek, 24x18 cm (met lijst: 45x39 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'H. Bogman J.' (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Herman Bogman II (1890-1975)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague