LOT 128

Herman Bogman II (1890-1975), Straatje met gezicht op de Sint-Janskerk te Schiedam

Straatje met gezicht op de Sint-Janskerk te Schiedam

Painter / Artist / School

Herman Bogman II (1890-1975)

Technique / Size

olieverf op doek, 24x18 cm (met lijst: 45x39 cm)

Signature / Dating

gesigneerd 'H. Bogman J.' (linksonder)

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Herman Bogman II (1890-1975)

Technique / Size

Signature / Dating

12 Jun 2023
Netherlands, Hague