Herman Bogman jr. (1890-1975), Boerderij in de polder
Herman Bogman jr. (1890-1975)
Boerderij in de polder
gesigneerd (rechtsonder)
aquarel, 11x16,5 cm (met lijst: 43,5x33,5 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Herman Bogman jr. (1890-1975)
Boerderij in de polder
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague