LOT 87
Herman Bosboom (1920-1993)
Een aquarel met bedrijfsnijverheid in de Rotterdamse haven. Gesigneerd en gedateerd '81 r.o. Afmeting: 34,5 x 44 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam