LOT 89
Herman Bosboom (1920-1993)
Een aquarel op papier met vrachtschepen nabij hijskranen. Gesigneerd en gedateerd r.o. Afmeting: 28 x 38 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam