LOT 125
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)
Herman Johannes van der Weele (1852-1930), 'Trekos voor een kar', gesigneerd 'H.J. vd Weele' l.o.
Afmeting: Olieverf op doek op paneel, 34 x 49, 7 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam