Herman ten Kate (1822-1891) , Een jong gezin in een bourgeois interieur
Herman ten Kate (1822-1891)
Een jong gezin in een bourgeois interieur
gesigneerd en onduidelijke gedateerd '18?4' (rechtsonder)
olieverf op board, 19,5x15,5 cm (met lijst: 37x33 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Herman ten Kate (1822-1891)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague