Herman ten Kate (1822-1891) , Een jong gezin in een bourgeois interieur

Herman ten Kate (1822-1891)

Een jong gezin in een bourgeois interieur

gesigneerd en onduidelijke gedateerd '18?4' (rechtsonder)

olieverf op board, 19,5x15,5 cm (met lijst: 37x33 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Herman ten Kate (1822-1891)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague