LOT 72

Hermanus Berserik (1921-2002)

Twee etsen. Beiden genummerd 50/100 en één gedateerd 1989.

Afmeting: Ets 11,5 x 15,5 cm. (2x)

29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam

29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam