LOT 6093695

Herrearmbåndsur fra Tag Heuer, model Monaco, ref.nr.: CW2112, i urkasse af stål, sølvfarvet skive med stregindeks, datoangivelse ved 6" position, chronograffunktion, monteret med original læderrem med senere spænde af stål, optrækskrone med logo, plexiglas, automatisk urværk. Ø. 38 mm. Medfølges af udateret og ustemplet certifikat. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.19,500

29 Nov 2021
Denmark, Vejle

29 Nov 2021
Denmark, Vejle