Herrearmbåndsur fra Tag Heuer, model Monaco, ref.nr.: CW2112, i urkasse af stål, sølvfarvet skive med stregindeks, datoangivelse ved 6" position, chronograffunktion, monteret med original læderrem med senere spænde af stål, optrækskrone med logo, plexiglas, automatisk urværk. Ø. 38 mm. Medfølges af udateret og ustemplet certifikat. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.19,500