Historical map of Brandenburg and Pomerania, ''Tabula Marchionatus Brandenburgici et Ducatus
Historical map of Brandenburg and Pomerania, ''Tabula Marchionatus Brandenburgici et Ducatus Pomeraniae...'', border col. Engraving by Homann c. 1720, centerfold partly burned, 43 x 54 cm, framed behind glass a. passepartout 57 x 68 cm Historische Karte von Brandenburg und Pommern, ''Tabula Marchionatus Brandenburgici et Ducatus Pomeraniae...'', grenzkol. Kupferstich bei Homann um 1720, Mittelfalz teil gebr., 43 x 54 cm, hinter Glas u. Pp. ger. 57 x 68 cm