LOT 143
Hollands Louis XVI spiegeltje in gestoken verguld houten lijst versierd met vaasornament, rozetten en bladmotieven, circa 1780, afmeting: 100 x 53 cm
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum