LOT 137

Hollands eiken Louis XV-kabinet met gerpofileerde kap met gestoken kuif waaronder 2 paneeldeuren met gestoken lambrequins en in de dubbelgebogen onderkast 3 lades met messing beslag en een gecontourneerde onderregel, rustend op bolklauwpoten, 18e eeuw, H. circa 230 cm, b.165 cm d. 55 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum