LOT 136

Hollands wortelnoten Louis XV kabinet met gebogen kap bekroond door gestoken kuif waaronder 2 gecontourneerde paneeldeuren en 4 laden met bronzen grepen in het dubbelgebogen front, rustend op klauwpoten, circa 1750, h. 243, br. 194, d. 74 (restauratie poot)

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum