LOT 136

Hollandse School (18/19e eeuw)

Landschap met herder en koeien bij een waterplas, olieverf op paneel, 46x59 cm (afmeting zonder lijst)

18 Mar 2020
Netherlands, Hague

18 Mar 2020
Netherlands, Hague