LOT 139
Hollandse School (18de eeuw), Riviergezicht met driemasters bij maanlicht
Painter / Artist / School
Hollandse School (18de eeuw)
Technique / Size
olieverf op doek, 36,5x48,5 cm (met lijst: 52,5x65 cm)
Signature / Dating
draagt naam 'Vernet' op een label op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: bedoekt, vernis vergeeld, craquelé, oppervlaktevuil
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Hollandse School (18de eeuw)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague