Hollandse School (18e eeuw), Madonna met kind
Hollandse School (18e eeuw)
Madonna met kind
olieverf op doek, 72x56 cm (met lijst: 86x71 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (18e eeuw)
Madonna met kind
25 Mar 2024
Netherlands, Hague