Hollandse School (18e eeuw), Madonna met kind

Hollandse School (18e eeuw)

Madonna met kind

olieverf op doek, 72x56 cm (met lijst: 86x71 cm)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Hollandse School (18e eeuw)

Madonna met kind

25 Mar 2024
Netherlands, Hague