Hollandse School (18e eeuw), Portret van een heer
Hollandse School (18e eeuw)
Portret van een heer
gesigneerd en gedateerd (rechts midden)
pastel, 40x31 cm (met lijst: 48x38 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (18e eeuw)
Portret van een heer
25 Mar 2024
Netherlands, Hague