LOT 14
Hollandse School (19de eeuw), Damesportret
Hollandse School (19de eeuw)
Damesportret
gemonogrammeerd (rechtsonder) en gedateerd 'julij 1834' (linksonder)
potlood en pen op papier, 25x18,5 cm (met lijst: 44x38 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (19de eeuw)
Damesportret
25 Mar 2024
Netherlands, Hague