LOT 14

Hollandse School (19de eeuw), Damesportret

Hollandse School (19de eeuw)

Damesportret

gemonogrammeerd (rechtsonder) en gedateerd 'julij 1834' (linksonder)

potlood en pen op papier, 25x18,5 cm (met lijst: 44x38 cm)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Hollandse School (19de eeuw)

Damesportret

25 Mar 2024
Netherlands, Hague