LOT 10034
Hollandse School (19de eeuw) , Heidelandschap met ooi en lammetje drinkend uit een plas
Hollandse School (19de eeuw)
Heidelandschap met ooi en lammetje drinkend uit een plas
olieverf op paneel, 12x16 cm (met lijst: 21x26 cm)
Conditie: ready to hang
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (19de eeuw)
Conditie: ready to hang
25 Mar 2024
Netherlands, Hague