LOT 65
Hollandse School (19de eeuw), Met de arrenslee langs een winterse vaart
Hollandse School (19de eeuw)
Met de arrenslee langs een winterse vaart
onduidelijk gesigneerd rechtsonder
aquerel op papier, 32x26 cm (met lijst: 39x34 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (19de eeuw)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague