LOT 10049
Hollandse School (19de eeuw), Portret van een adellijke dame
Hollandse School (19de eeuw)
Portret van een adellijke dame
olieverf op doek, 86x65,5 cm (met lijst: 101x79 cm)
Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, retouches, restauratiepatch, stukje verfverlies, doek gebobbeld
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (19de eeuw)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague