LOT 10050
Hollandse School (19de eeuw), Portret van een valkenier
Hollandse School (19de eeuw)
Portret van een valkenier
olieverf op doek, 74x59 cm (met lijst 96x81 cm)
Conditie: Restauratiepatch aan achterzijde doek. Craquelé duidelijk zichtbaar all over.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (19de eeuw)
Portret van een valkenier
25 Mar 2024
Netherlands, Hague