LOT 12
Hollandse School (19de eeuw), Vissersfamilie wachtend op de terugkomst van vader bij zwaar weer
Painter / Artist / School
Hollandse School (19de eeuw)
Technique / Size
olieverf op paneel, 22,5x20,5 cm (met lijst: 34x32 cm)
Extra Text
Conditie: craquelé, enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Hollandse School (19de eeuw)
Technique / Size
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague