LOT 10046
Hollandse School (19de eeuw) , Winterlandschap met brug bij zonsondergang
Hollandse School (19de eeuw)
Winterlandschap met brug bij zonsondergang
draagt signatuur 'JM t'n Kt.' (rechtsonder)
olieverf op paneel, zonder lijst, 24,5x33 cm
Conditie: vernis vergeeld, slijtage langs de randen
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (19de eeuw)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague