LOT 42
Hollandse School (19e eeuw)
Hollandse stadskade met figuren bij een ophaalbrug en aangemeerde boten
draagt naam 'Chr. Dommelshuzen'
olieverf op doek, 31x42 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op doek, 31x42 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague