LOT 63
Hollandse School 19e eeuw
Een winters tafereel van schaatsende en converserende figuren op een mistige dag. Gerestaureerd/overgeschilderd.
Afmeting: Paneel: 13,5 x 17,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam