LOT 67
Hollandse School 19e eeuw
Een zeegezicht met vissersboten aan de kust. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. V.B.H. 1844. Afmeting paneel: 18,5 x 25,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam