LOT 72
Hollandse School 19e eeuw
Een bosven, mogelijk het Haagse Bos. Niet gesigneerd.
Afmeting: Pastel 17 x 22,5 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam